AleGorie
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


By ZInQ | pt probleme la id alegorie_forum
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cum se recupereza o parola de yahoo;)

In jos 
AutorMesaj
peleu

peleu


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/04/2008

Cum se recupereza o parola de yahoo;) Empty
MesajSubiect: Cum se recupereza o parola de yahoo;)   Cum se recupereza o parola de yahoo;) EmptyDum Mai 11, 2008 10:25 am

E destul de simplu: metoda traditionala. Este nevoie sa stiti exact ce ati completat in campurile din formularul de inregistrare. Apasati butonul Forget your ID or password? de pe pagina celor de la yahoo (Atentie! Celor de la yahoo si nu al celor care par de la yahoo. Erau intr-o perioada site-uri sau copii exacte dupa site-ul yahoo pe care erati invitat prietenos sa va logati. Nu facea altceva decat sa va inregistreze id-ul si parola. Mai sunt si acele site-uri cu messenger online. Nu stiu cat de sigure sunt in ceea ce priveste confidentialitatea datelor pe care le oferiti, sincer … nu prea am incredere).
Daca exista programele sau alte texte ce iti promit minuni si pasi simpli de facut pentru reusita in recuperare (sau spargere … ha ha) de parola yahoo ar fi bine sa cititi cu atentie daca altceva mai bun nu aveti de facut. De obicei vi se cer informatii care nu prea au legatura cu id-ul al carei parola se vrea recuperata (sau sparta… ha ha). Sunt mici glumite prin care trimiteti un mail cu cateva informatii printre care si datele voastre … daca cititi cu atentie ce vi se cere in acele texte Si totusi trimiti un mail in care va scrieti emailul si parola faceti bine si schimbati-o.
Pe scurt … parola de yahoo e destul de greu de recuperat si singura modalitate e cea traditionala.
Sus In jos
 
Cum se recupereza o parola de yahoo;)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru YahoO! MeSsEnGeR
» CUm sparg parole la messenger yahoo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AleGorie :: [ToT ce iti doResTi] :: Invataturi-
Mergi direct la: